به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ تقی زاده معاون امورحقوقی ، مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان ، جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان ، حسینی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ، خرم سرپرست فرمانداری شاهرود و مسئولین استان به عنوان دومین سفر خود به استان سمنان در شهرستان شاهرود ازروند اجرایی پروژه استادیوم۱۵۰۰۰ نفری این شهر بازدید کرد.
مجتبی جانعلی در حاشیه دیدار معاون وزیر ورزش و جوانان از طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی شاهرود، بابیان اینکه استادیوم ۱۵ هزارنفری شاهرود در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و بااعتبار ۹ میلیارد تومان در سال ۸۸ کلنگ زنی شده است، تأکید کرد: به دلیل تأخیرهای صورت گرفته و افزایش قیمت‌ها این پروژه امروز نیازمند اعتبار ویژه ای است.
وی با اشاره به دومین سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به استان سمنان و بازدید ایشان از پروژه استادیوم15هزار نفری به عنوان اولین مکان مورد بازدید افزود: دولت تدبیر و امید به پروژه های نیمه تمام ورزشی نگاه ویژه ای دارد و این موضوع در این سفر نمود عینی پیدا کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه روند پرداختی‌ها به این پروژه به قسمی بوده که امروز این طرح ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تأکید کرد: مشکل این است که پیمانکار با همان قیمت‌های ۸۸ پیشنهاد کار را داده اما بعضی از مشکلات سبب شده تا امروز نتواند طرح را به اتمام برساند.
جانعلی با تاکید بر اینکه خواسته ما از مسئولان حمایت از پیمانکار پروژه ۱۵ هزارنفری و روند تسهیل اعتبارات است تا بتوانیم شاهد تکمیل آن حتی در فاز نخست به‌طور موقت باشیم، بیان کرد: همچنین سالن سه هزار نفری شاهرود که یکی از امکانات خوب میزبانی این شهرستان از اردوها و برنامه‌های ورزشی ملی است، نیازمند نگاه ویژه مسئولان در پرداخت اعتبارات است.
تقی زاده در سفربه شهرستان شاهرود ضمن دیدار با مسئولین محلی ، بازدید از پروژه های ورزشی استادیوم 15هزار نفری قرار است به بازدید سالن 3هزار نفری و همچنین بازگشایی مجدد استخر سمیه این شهرستان بپردازد.
ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهر مجن ، دیدار با خانواده شهدا ، شرکت در مراسم عزاداری ، بازدید از اماکن ورزشی و همچنین شرکت در آیین کلنگ زنی سالن ورزشی چندمنظوره شهر نمونه گردشگری مجن نیز از سایر برنامه های سفر تقی زاده به استان سمنان خواهد بود.
گفتنی است تقی زاده معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر اول خود همزمان با اولین روز هفته دولت در شهریورماه سال جاری جهت افتتاح بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی و اجتماعی کشور دراستان سمنان حضور یافته بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: