به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ آیت‌الله علیرضا اسلامیان، اظهار داشت: گره‌ای که می‌شود با دست باز کرد هیچگاه نباید با دندان باز کرد، برخی امور هنگامی که بحرانی می‌شوند آنجا مسئله حل می‌شود، اگر برخی از مسائل مانند کارگران نیشکر قابل حل نبود، پس چرا بعد از اجتماعی شدن، حل می‌شوند.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از نحوه مدیریت در برخی از حوزه‌ها، ادامه داد: مسائلی همچون هفت تپه و هپکو اگر قابل حل نبودند پس چرا بعد از اینکه فریاد زدند بخشی از مشکلاتشان حل شد، این نشان می‌دهد مسائل قابل حل هستند اما نیاز به مدیریت صحیح دارند.

اسلامیان با تاکید بر اینکه باید علاج واقعه را قبل از وقوع انجام داد، بیان کرد: مسئله‌ آب استان چهارمحال و بختیاری همین است، آب زیر پای مردم استان تولید می‌شود اما برخی از نقاط با تانکر آبرسانی می‌شود.

وی، بیان کرد: باید یک گروه کارشناسی که وابستگی به استان‌های ذی‌نفع ندارند مسوؤلیت بررسی و اظهارنظر کارشناسی در این خصوص را بر عهده بگیرند و مطالعاتی مانند بستر رودخانه، سوابق و مساحتی که آب از این عبور می‌کند، میزان برداشت آب و ... را انجام دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص اظهارات خود در صحن علنی مجلس خبرگان رهبری توضیح داد: من در سخنرانی خود در جلسه خبرگان سه نکته را به آقای رئیس‌جمهور تذکر دادم و خواستم در خصوص مسئله معیشت مردم و مشکلات اقتصادی، موضوع عدم ارتباط با امریکا و مسئله آب بین استان‌های چهارمحال و بختیاری و سایر استان‌های فلات مرکزی توجه ویژه داشته باشند.

وی در پایان با انتقاد از وضعیت معیشتی برخی از اقشار توضیح داد: مبارزه جدی و بی‌امان با مفاسد اقتصادی و رسیدگی به مشکلات اقشار کم درآمد مسئله مهم امروز کشور است چون مردم از نظر اقتصادی تحت فشار هستند و مسؤولان ذی ربط نباید در این خصوص کوتاهی کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: