به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ مجتبی جانعلی در مجمع انتخابات رئیس هیأت تنیس استان سمنان ‌که با حضور دبیر فدراسیون تنیس در سالن اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد، با اشاره به لزوم گرفتن اسپانسر برای لیگ، اظهار کرد: از ابتدای ورود تأکید خاصی برای استعدادیابی داشتیم و منابع مالی خوبی هم برای هیأت‌های استانی و شهرستانی تزریق شده است.
وی با اشاره به افزایش 15.5 درصدی استان سمنان در کسب مدال نسبت به اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور کسب ، افزود: مدال های کسب شده در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی امسال برازنده استان سمنان نیست.
جانعلی با اشاره به این موضوع که طی بازدیدهای انجام‌شده از یک سالن تخصصی مشخص شد که چیزی به نام ورزش رایگان پایه وجود ندارد، بیان کرد: رؤسای هیأت‌های ورزشی حتماً باید در این موارد ورود کنند و ما هم در کنارشان هستیم.
وی اضافه کرد: در استان سمنان مربیان خوبی فعالیت دارند؛ اما اگر به لحاظ فنی آن چیزی که انتظار داریم و خود هیأت جوابگوی آن نیست، محقق نشود، حتماً باید از جاهای دیگر مربی بیاوریم و از فدراسیون کمک بگیریم تا یک مربی با ما قرارداد ببندد و ورزشکاران استان را آموزش دهد و مربیان هم از او آموزش بگیرند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با تأکید بر لزوم ایجاد همدلی و انسجام بیشتر بین اعضای هیأت‌های ورزشی، تصریح کرد: از امروز همه ما یک تیم هستیم و همه پیشکسوت‌ها باید در کنار هیأت تنیس استان سمنان قرار گیرند و همگی در کنار یکدیگر کار کنند.
وی تأکید کرد: استعدادهای خوبی در استان سمنان وجود دارد و باید از پیشنهادهای پیشکسوتان برای ایجاد همدلی و رسیدن به اهداف نهایی بهره کافی را ببریم و به‌هیچ‌عنوان به حاشیه‌ها توجه و دامن زده نشود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با تأکید بر لزوم قرار گرفتن دفتر هیأت های خارج از مرکز استان سمنان، گفت: حضور رؤسای هیأت‌های ورزشی در مرکز استان همواره رصد می‌شود؛ چراکه ایجاد هرگونه فاصله بین این ارتباط صمیمی و تنگاتنگ باعث عدم پیشرفت هیأت‌ها می‌شود و تأثیرگذاری لازم را نخواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: