به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ بهروز اسودی با اعلام این خبر گفت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق تولید ، دکتر آشناگر استاندار محترم سمنان به اتفاق جمعی از مدیران و مسئولان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت #چوب_تراشه_نقطه بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

وی گفت: شرکت چوب تراشه نقطه با سرمایه گذاری حدود ۱۷۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان واقع می باشد که در زمینه تولید انواع رزین ، اوراق فشرده چوبی روکش شده و روکش و تخته فیبر خام فعالیت می کند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه ۲۸۰۰ تن رزین اوره فرمالدئید، ۲۸۰۰ تن رزین ملامین فرمالدئید ، ۷میلیون و ۵۲۰ هزار متر مربع اوراق فشرده چوبی روکش شده با کاغذ ملامینه ، ۳۱۵۰ تن روکش از کاغذ ملامینه و ۱۵۰ هزار متر مکعب تخته فیبر خام با چگالی متوسط از چوب را دارد.

بهروز اسودی با اشاره به ویژگی های شاخص این مجموعه تولیدی اظهار داشت: تنوع و کیفیت در طرح و رنگ تولیدات این واحد تولیدی در ایران و خاورمیانه از ویژگی های این شرکت تولیدی است که توانسته است زمینه اشتغال حدود ۲۴۰ نفر را در استان فراهم نماید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: