به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ بهمن مرادنیا ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید صدور گذرنامه و نیز در دیدار با فرماندهی و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی استان کردستان به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی در سنندج با بیان این مطلب اظهار داشت: افتتاح این مرکز قطعاً در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر نیروی تلاشگر انتظامی در راستای ارائه خدمات مناسب تر به مردم صورت می گیرد.

وی افزود: در حقیقت یکی از وظایف خطیر و اصلی هر دولتی ایجاد امنیت است و در این راستا یکی از دو رکنی که خداوند متعال به مردم عطا کرده است موضوع سلامت و امنیت پایدار است.

مرادنیا تصریح کرد: در این رابطه بخش عمده ای از این امنیت با دستان مقتدر نیروی انتظامی در جامعه حاصل می شود.

استاندار کردستان تاکید کرد: امیدواریم در سطح استان و ملی این امنیت که هدیه و ارمغانی است برای مردم با تلاش صادقانه و همه جانبه و دستان پرتلاش و زحمت کش شما در نیروی انتظامی هرچه بیشتر محقق شود.

وی تاکید کرد: خوشبختانه امروزه هرکجا که نشانی از نیروی انتظامی است قطعا احساس امنیت را هم با خود برای جامعه بهمراه  دارد.

مرادنیا خطاب به پرسنل نیروی انتظامی استان گفت: باید قدر این مسئولیت سنگین که بر عهده شما می باشد را بدانید و اگر ما امنیت نداشته باشیم طبیعتا توسعه و سرمایه گذاری را نیز نخواهیم داشت بنابراین بدانید که نقش شما در توسعه استان هم نقش منحصر بفردی است.

استاندار گفت: در واقع اقتدار نیروی انتظامی توسعه سرمایه گذاری را به دنبال خود دارد و شما باید تلاش کنید تا با کسانی که بخواهند با اقدامات خود امنیت سرمایه گذاری را مختل کنند با قاطعیت برخورد کنید.

وی اذعان داشت: در این حوزه نباید تعارف داشته باشیم و با برخورد جدی و حمایت از سرمایه گذاران به آنها احساس امنیت برای سرمایه گذاری بیشتر در استان را بدهید. 

مرادنیا تصریح کرد: باید زمینه را طوری مهیا کنیم که سرمایه گذار در هر نقطه از استان و کشور اراده کند به فعالیت اقتصادی بپردازد و احساس آرامش و آسایش داشته باشد.