به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه مصطفی بوستانی رئیس هئیت بدنسازی و پرورش اندام استان در دوره مربیگری بدنسازی برگزار حضور یافت و در سخنانی گفت: از هیات بدنسازی و پرورش اندام استان یزد به جهت برگزاری این دوره که از اهمیت بالایی برخوردار است ، تقدیر و تشکر می کنم و انتظار داریم این دروه ها استمرار داشته باشد.

وی اظهار داشت: «آموزش» ، رکن اساسی ورزش است و تاکیدمان در تمامی رشته های ورزشی بر برگزاری دوره های مختلف آموزشی بوده و براین اساس چند سال اخیر در بحث آموزش رتبه برتر در سطح کشور را بدست آوردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد: مربیان ورزش نقش مهمی در ساختار شخصیتی ورزشکاران دارند و در کنار بحث آموزش باید آموزش مسائل اخلاقی و منش پهلوانی را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

بوستانی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان یزد هم در این دوره گفت:  با هماهنگی هایی انجام شده است، دوره های تخصصی این رشته ورزشی با حضور مدرسان عالی رتبه کشور در یزد برگزار گردیده تا مربیان با دانش روز آشنا و آخرین فون علمی و عملی به فعالیت بپردازند.

وی افزود: باتوجه به  استقبالی خوبی که از تشکیل این دوره آموزشی بعمل آمده و با در نظر گرفتن محدودیت بر گزاری دوره ، بزودی دوره های بعدی نیز تشکیل می شود و آموزش از اولویت های این هیات خواهد بود تا مربیانی با دانش و آشنا به علوم روز داشته باشیم.

لازم به ذکر است دوره آموزش بدنسازی و پرورش اندام با حضور اساتید کشوری و بیش از 110 تن از مربیان زن و مرد یزدی به مدت یه هفته در یزد در حال برگزاری می باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: