به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ مدیرعامل شرکت گاز کردستان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حذف قبض کاغذی گازبها با هدف صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، حفظ محیط زیست و کاهش هزینه شرکت‌های خدماتی انجام می‌شود.

احمد فعله‌گری با بیان اینکه این طرح مانع از دیر رسیدن قبض گازبها به دست مشترکان می‌شود، اضافه کرد: در صورت اجرایی شدن طرح حذف قبوض کاغذی، ارائه خدمات به ۵۲۳ هزار مشترک این شرکت ارتقا می‌یابد.

وی از جمع آوری اطلاعات تلفن همراه بیش از ۴۰ درصد مشترکان این شرکت اشاره کرد و افزود: برای اجرای این طرح، با استفاده از سرویس‌های پیامکی، تماس تلفنی، دریافت ایمیل و یا هنگام مراجعه کنتورخوان، نسبت به جمع‌آوری شماره تلفن همراه و ثبت خوداظهاری مشترکان اقدام می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در صورتیکه مشترکان محل سکونت یا کار خود را تغییر داده‌اند، مراحل تغییر نام اشتراک را در سامانه این شرکت ثبت کرده تا علاوه بر تکمیل اطلاعات، بتوانند صورتحساب خود را به‌ صورت الکترونیکی مشاهده کنند.

فعله‌گری یادآور شد: مشترکان از طریق یکی از درگاه‌های اطلاع رسانی از جمله وب سایت و هنگام مراجعه کنتورخوان در شهرها و گازبانان در روستاها، شماره تلفن همراه خود را ارائه داده تا اطلاعات قبض به شماره همراه آنان پیامک شود.

وی به اجرای طرح صدور آنی قبوض گازبها از سال گذشته در استان اشاره کرد و افزود: امکان چاپ مستقل صورت حساب مشترک در محل، عدم نیاز به تجمیع اطلاعات قرائت شده، حفظ یکپارچگی درپردازش و قابلیت جمع‌آوری داده‌های جدید مشترکان از جمله مزایای اجرای این طرح است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان تاکید کرد: با اجرای سامانه جدید صدور قبوض آنی، بسیاری از مشکلات گذشته اعم از زمان‌بر بودن فرآیند قرائت و توزیع صورتحساب، عدم امکان کنترل جزئیات عملکرد کنتورخوان بصورت آنی و همچنین عدم امکان اعتبارسنجی اعداد وارد شده رفع شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: