به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ حامد جولایی در بازدید از مجتمع هنر و رسانه با اعضای فعال و کادر مستقر در رسانه های این مجموعه به گفتگو نشست.

وی در این دیدار با تقدیر از نگاه خلاقانه جوانان کردستانی برای راه اندازی مجموعه ای تخصصی در حوزه رسانه در کردستان بر لزوم حمایت از توسعه فعالیت های آنان تاکید کرد.

جولایی گفت: واگذاری فعالیت های تخصصی به بخش خصوصی راهبرد دولت است و تلاش می کنیم با استفاده از نیروهای جوان و مستعد کردستانی در این مسیر گام برداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با اشاره به اهمیت حوزه رسانه و نیازمندی رسانه ها به تولید محتوای حرفه ای، گفت: مجتمع هنر و رسانه با مدیریت موسسه افق مسیر راه اندازی رسانه های تخصصی را به درستی پیش برده و در آینده نیز با حمایت از این مجموعه تلاش می کنیم میزان اشتغالزایی فرهنگی حوزه جوانان را افزایش دهیم.

یاسین شریعتی دبیر موسسه رسانه ای افق و مدیرعامل مجتمع هنر و رسانه نیز در این دیدار از حمایت های اداره کل ورزش و جوانان کردستان تقدیر کرد و گفت: تلاش می کنیم با آموزش نیروهای مستعد کردستانی مسیری حرفه ای در تولید محتوای اثربخش پیش بگیریم.

در این دیدار میلاد فیضی مدیر مشارکت های اجتماعی اداره کل ورزش و جوانان کردستان و جمعی از مدیران سازمان های مردم نهاد جوانان استان نیز حضور داشتند.

photo_2019-11-05_13-02-54

photo_2019-11-05_13-02-25

photo_2019-11-05_15-12-37