به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ سردار علی آزادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کردستان در راستای طرح مبارزه،  یک خودروی پیکان وانت را در گردنه صلوات آباد سنندج توقیف کرده و پس از بازرسی از این خودرو مقدار ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع  تریاک از داخل خودرو کشف شد.

وی افزود: در این ارتباط هفت نفر از اعضای باند تهیه  و توزیع مواد مخدر نیز دستگیر شده وپس از تکمیل پرونده،  تحویل مقامات قضایی شده و با قرار تعیین شده روانه زندان شدند.

سردار آزادی اضافه کرد: در عملیاتی دیگر هم در محور کامیاران - سنندج چهار نفر از اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که در محلی به صورت مخفیانه در حال خرید و فروش مواد مخدر بودند، دستگیر شدند.

وی یادآور شد: از این افراد نیز چهار کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد و این افراد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان همچنین خبر از توقیف یک خودروی وانت تویوتا حامل محموله قاچاق در ایستگاه ایست و بازرسی شهید غلام‌الهی شهر بانه خبر داد.

وی اضافه کرد: از این خودرو شش هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، دارو و ۴۵ عدد لوازم خانگی شامل پلوپز، جارو برقی و سرویس آشپزخانه کشف و خودرو نیز توقیف و یک نفر نیز دستگیر شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: