به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ اردوی تدارکاتی تیم ملی بانوان زیر 23 سال فوتبال کشورمان به منظور کسب آمادگی حضور در رقابت های تورنمنت فوتبال قهرمانی بانوان مرکز آسیا (کافا) از روز جمعه 17 آبان در تهران آغاز خواهد شد.

بر همین اساس، مریم آزموده سرمربی تیم ملی بانوان زیر 23 سال کشور 27 بازیکن از سراسر کشور را به این مرحله از اردو فراخوانده است.

فاطمه مخدومی و بیتا ابراهیمی دو بانوی فوتبالیست کردستانی نیز همراه با دیگر ملی پوشان تمرینات آمادگی خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان انجام خواهند داد.

فاطمه مخدومی بانوی فوتبالیست کردستانی اهل شهرستان قروه است که سال گذشته همراه با تیم ملی بانوان زیر 19 سال در رقابت های قهرمانی بانوان آسیا در ویتنام حضور داشت و حضور در چندین تورنمنت بین المللی همراه با تیم ملی بانوان کشور را نیز در کارنامه خود دارد.

همچنین بیتا ابراهیمی دیگر نماینده استان کردستان و اهل شهرستان کامیاران در این اردو است که حضور در مرحله دوم رقابت های فوتبال زیر 16 سال قهرمانی بانوان آسیا در کشور لائوس و حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی بانوان آسیا در تاجیکستان و چندین عنوان بین المللی دیگر همراه با تیم ملی بانوان کشورمان را به عنوان دروازه بانی تیم ملی در کارنامه ورزشی خود دارد.

گفتنی است، رقابت های تورنمنت بین المللی فوتبال قهرمانی بانوان مرکز آسیا(کافا) با حضور تیم های ترکمنستان ،ازبکستان، قرقیزستان ،تاجیکستان ترکمنستان و ایران اواخر آبان ماه به میزبانی تاجیکستان برگزار می شود.