به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه سفر دو روزه خود را به استان کردستان آغاز کرد.

وزیر کشور در بدو ورود به کردستان به همراه استاندار و جمعی از مدیران استان از طرح‌های عمرانی در حال احداث سنندج بازدید و در جریان روند پیشرفت کارها قرار گرفت.

پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی تا آذر ماه به بهره برداری می رسد

اولین طرحی که وزیر کشور از آن بازدید کرد پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و احداث تقاطع غیرهمسطح بیمارستان توحید بود که شهردار سنندج در حاشیه این بازدید اظهار داشت: احداث این پروژه از چند سال پیش آغاز شده است و تا شهریور امسال فقط ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

حشمت‌الله صیدی افزود: با توجه به اهمیت این طرح در ترافیک شهر سنندج، در ۲۵ روز گذشته فعالیت جدی برای تکمیل آن انجام شد به طوریکه اکنون پیشرفت فیزیکی آن به ۹۰ درصد رسیده است.

photo_2019-11-09_08-48-30

صیدی طول این طرح را دو هزار و ۳۰۰ متر و در چهار رمپ اعلام کرد و گفت: با پیشرفت‌هایی که حاصل شده است به زودی تا آذر ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار سنندج با اشاره به اینکه اعتبار مصوب این طرح ۳۰ میلیارد تومان است، اضافه کرد: ۲۴ میلیارد تومان از اعتبارات مربوط به شهرداری و شش میلیارد تومان دیگر آن از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

سالن شش هزار نفری سنندج 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پروژه بعدی که عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از آن بازدید کرد، سالن شش هزار نفری ۲۲ گولان سنندج بود که شهرام ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان اظهار داشت: این طرح هم اکنون  ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۳۴ میلیارد تومان از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز آن هزینه شده و اتمام آن ۲۴ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

photo_2019-11-09_10-58-52

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: