به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های شمال کشور در قزوین برگزار شده بود که در نهایت این مسابقات با قهرمانی تیم هیات هندبال سنندج نماینده استان کردستان به پایان رسید.

به همین مناسبت و با هدف بالا بردن روحیه ورزشکاران جوان و نوجوان این تیم ظهر شنبه طی مراسمی فرماندار شهرستان سنندج با این ورزشکاران خوش آتیه دیدار و گفت و گو کرد و در پایان نیز از آنان تجلیل به عمل آمد.

بانوان هندبالیست کردستانی باید به جایگاه واقعی خود برسند

سرمربی تیم بانوان هیات هندبال سنندج در این مراسم گفت: خوشبختانه با فراهم شدن امکانات اولیه توانستیم اردوی آماده سازی این تیم را از ۲۵ خرداد سال جاری آغاز کنیم که نتیجه آن نیز قهرمانی در مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های شمال کشور بود.

IMG_20191130_153225_610

اسری فتاحی گفت: با به دست آمدن این قهرمانی نشان دادیم که توانایی رسیدن به پله های بالاتر را داریم و در آینده نیز هندبال کردستان را به جایگاه واقعی خود باز می گردانیم.

وی افزود: امیدواریم در آینده شاهد حمایت های بیشتری از این رشته به ویژه توسط مسئولان باشیم تا بتوانیم روند رو به رشد خود را حفظ کرده و به رقابت های لیگ برتر کشور راه یابیم.

سالن تمرینی هندبال از استاندارد لازم برخوردار نیست

یکی از اعضای تیم بانوان هیات هندبال سنندج نیز به نمایندگی از سایر بازیکنان در این مراسم سخن گفت و اظهار داشت: ما ثابت کردیم که می توانیم و با تمام شرایط سخت تمرینی که پشت سر گذاشتیم توانستیم این مقام قهرمانی را به دست آوریم.

IMG_20191130_153224_084

نسا مردوخی به وضعیت آماده سازی تیم و شرایط اعزام به مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: شرایط اعزام به مسابقات مناسب است اما تنها مشکلی که در این بخش وجود دارد مسئله برگشت از مسابقات است که متاسفانه نمی توانیم با همان خودرو برگردیم و این مسئله تاخیری در زمان بازگشت ما ایجاد می کند.

وی یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات ما کفپوش سالن اختصاصی تمرین است که متاسفانه به دلیل عدم استاندارد بودن آن تعدادی از ورزشکاران در این رشته دچار آسیب دیدگی های شدیدی شده اند.

گفتنی است مبینا زمانی، اسرا مرادی، هدیه ویسی، نسا مردوخی، مونا خانی، تینا بدری، منا درودگر، شادی تاشان، کارن اصلانی، نگین رحمانی، ثنا کمانگر، آنیتا قمری، نشاط بغدادی، پریا غلامیان، هانیه قصلانی، سمیرا شهری و سکینه خضرلو با هدایت اسری فتاحی و سرپرستی هدیه میرکی اعضای تیم بانوان هیئت هندبال سنندج را تشکیل می دهند که امروز از تمامی آنان تجلیل به عمل آمد.

photo_2019-11-30_15-23-56

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: