به گزارش برنا از اراک ، حسین بختیاری  در حاشیه آیین ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اینکه اعضای هیات اجرایی از افراد مختلف تشکیل شده، امکان تخلف در فرآیند انتخاب وجود ندارد.

وی اظهار داشت: تشکیل هیات اجرایی از جمله اقدامات مهم ستاد انتخابات استان مرکزی و اراک بوده و در زمان آغاز ثبت نام داوطلبان لیست ۳۰ نفره‌ای در این خصوص به هیات نظارت اعلام می‌شود.
فرماندار شهرستان اراک افزود: هشت نفر معتمد انتخابی توسط هیات نظارت استان انتخاب و سه نفر شامل فرماندار، دادستان و رییس ثبت احوال به عنوان اعضای هیات اجرایی وظیفه برگزاری انتخابات را برعهده دارند.
بختیاری افزود: حوزه انتخابی شهرستان اراک شامل این شهرستان به عنوان مرکز و شهرستان‌های خنداب و کمیجان به عنوان حوزه انتخابیه فرعی بوده و بررسی صلاحیت و ثبت‌نام کاندیده ها در مرکز حوزه انتخابیه انجام می شود
وی خاطرنشان کرد:ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت هشت امروز با دستور وزیر کشور در استان مرکزی آغاز و تا شانزدهم آذرماه در استان ادامه می یابد.
وی افزود: ۱۰ کاربر ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در فرمانداری اراک مستقر شده و همزمان امکان ثبت نام ده نفر از داوطلبان در این فرمانداری وجود دارد.
وی ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد داوطلبان مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در این دوره، پیش‌بینی‌های لازم برای افزایش کاربران و تسهیل در روند ثبت نام در فرمانداری اراک اندیشیده شده است.
بختیاری افزود: پیش بینی های لازم برای جلوگیری از موارد و اختلال هایی که احتمال دارد در روند ثبت‌نام رخ دهد توسط مسئولان انتخابات اندیشیده شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: