به گزارش برنا از اراک ، احمد طهرانی  در حاشیه آغاز رسمی ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خمین  افزود: مشارکت فراگیر در انتخابات افتخاری برای مردم و نظام است و انتظار می‌رود که مردم با آگاهی و درایت نمایندگان خود را به مجلس شورای اسلامی بفرستند.
وی ادامه داد: مشارکت مردم در انتخابات نمادی از نقش مردم در سرنوشت جامعه است و احزاب و گروه‌های سیاسی برای تحقق این هدف، واسطه و حلقه میانی زنجیره مشارکت گسترده مردم به‌شمار می‌روند.
فرماندار خمین اظهار داشت:  مردم در انتخابات مختلف نظر و خواسته خود را در پیشبرد و تدارم راه نظام جمهوری اسلامی اعمال کرده‌اند.
طهرانی تصریح کرد: میزان مشارکت مردم از طیف‌ها و دیدگاه‌های مختلف نمادی از مقبولیت نظام اسلامی از سوی مردم کشور است که همواره توطئه دشمنان را بی‌اثر کرده است.
وی تاکید کرد: انتخابات امسال فرصتی است که مردم ایران بار دیگر برای حق خود و فریاد مقبولیت نظام اسلامی پای صندوق‌های رای می‌روند تا حضور و مشارکت خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.
فرماندار خمین گفت: این شهرستان آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات سالم را دارد و  از آرای مردم با نظارت کامل صیانت می‌کند.
طهرانی افزود: تمام تلاش فرمانداری به‌عنوان مسئولان برگزاری انتخابات صیانت از آرای مردم و حفظ حرمت داوطلبان است و کمیته‌های زیر مجموعه نظیر کمیته پشتیبانی به‌صورت ویژه فعالیت خود را پیگیری می‌کنند و بستر را برای برگزاری انتخاباتی سالم فراهم خواهند کرد.
وی تاکید کرد: در شرایط حساس امروز کشور، ایجاد روحیه امید و اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی باید در دستور کار مسوولان قرار گیرد تا شرایط را برای حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراهم شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: