به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ محمد نوروزی فرد، اظهار داشت: بنا به دستور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران و در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران جزیره مقاوم و راهبردی خارگ، معابر و خیابان‌های منطقه مسکونی و اداری پایانه نفتی خارگ به نام شهدای جزیره خارگ نام‌گذاری می‌شود.

وی افزود: ین اقدام شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای دستور اکید مدیرعامل شرکت مبنی بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در بین قشر جوان و نوجوان و نیز پیگیری آرمان‌های امام راحل، شهدا و اجلاسیه شهدای جزیره خارگ است.

نوروزی فرد بیان کرد: با زنده نگه‌داشتن یاد شهدا، جوانان با این عزیزان، آرمان‌ها و رشادت‌ها و پایمردی‌ها و زندگینامه آن‌ها که جان خود را برای حفظ امنیت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کرده‌اند، آشنا می‌شوند.

وی تصریح کرد: در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، شرکت پایانه‌های نفتی ایران با همکاری ستاد برگزاری اجلاسیه شهدای خارگ در نظر دارد، خیابان‌ها، معابر و اماکن فرهنگی جدید را به نام شهدای جزیره خارگ نام‌گذاری کند.

نوروزی فرد افزود: این شرکت آمادگی لازم برای همکاری و هم‌افزایی برای برگزاری باشکوه اجلاسیه شهدای جزیره خارگ را دارد.

معاون مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران خاطرنشان کرد: از ظرفیت‌های موجود پایانه نفتی خارگ برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن اجلاسیه شهدای جزیره خارگ استفاده خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: