به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ فرماندار سمنان در این رزمایش با بیان اینکه امروز با تلاش شرکت توزیع برق و با توجه به لزوم بهسازی شبکه برق در جنوب سمنان این رزمایش برگزار شده است گفت: طبق تعهد شرکت توزیع برق در سفر استاندار به مناطق جنوبی سمنان مقرر نشده که برق این مناطق به سرعت اصلاح و بهسازی شود.
سید عباس دانایی افزود: در این رزمایش عملیاتی که در زمان معمولی در 18 روز کاری انجام می شود را به 4 ساعت کاهش داده و این سرعت عمل در اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق بسیار مهم است.
وی افزود: اصلاح و بازسازی برق در مناطق جنوب سمنان می تواند کمک مهمی به روستاها و واحدهای تولیدی این مناطق داشته باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هم با بیان اینکه این بیست و پنجمین مانوری است که در سال جاری توسط شرکت توزیع برق استان انجام شده است گفت: به طور معمول ماهانه تعداد 2 مانور در سطح استان توسط شرکت توزیع برق استان انجام می شود.
سید محمد موسوی زاده با بیان اینکه در این مانور تعداد 9 تیم عملیاتی متشکل از 69 نیروی بالارو و سیم بان حضور یافته اند افزود: 10 خودرو سبک و 4 خودرو سنگین نیز در این رزمایش به کار گرفته شده است.
وی افزود: هدف از این مانور آمادگی نیروهای عملیاتی در زمان بحران بوده و با توجه به طول 20 کیلومتری مسیر جنوب سمنان در این زمان 4 ساعته اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق بیش از چهار کیلومتر از این مسیر در فاز اول انجام می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: