به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "حسین براری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه در شهرک کرناچی کرمانشاه رخ داد و پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله ماموران کلانتری تعاون جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد پس از انتشار گاز در یک منزل مسکونی، اعضای این خانواده اقدام به روشن کردن گاز پیک نیکی کرده اند که همین باعث انفجار شده است.

سرهنگ براری بیان کرد: بر اثر این انفجار پنج عضو خانواده از جمله پسربچه‌ای ۹ ساله مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده اند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات درمانی لازم جهت مداوای این خانواده انجام شده است، گفت: تنها کودک ۹ ساله از ناحیه ساعد دست دچار سوختگی شده که مداوای وی همچنان ادامه دارد.

او گفت: همچنین بر اثر شدت انفجار رخ داده پنجره، شیشه‌ها و تعدادی از لوازم منزل به همراه شیشه عقب یک دستگاه خودروی پراید که مقابل این واحد مسکونی بود پارک بود نیز تخریب و آسیب دیدند.

سرهنگ براری در پایان از شهروندان خواست تا اصول ایمنی را به درستی رعایت کنند تا اینگونه دچار جراحت و خسارت‌های جانی و مالی نشوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: