به گزارش برنا از اراک ، حسن کیوان‌پور افزود: استفاده غیرمجاز و سرقت انرژی برق یکی از چالش‌های جدی است که صدمات و خسارات قابل توجهی به شبکه برق وارد می‌کند.

وی بیان کرد: تلاش‌ها برای شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های برق غیرمجاز در شهرستان اراک به کارگرفته شده و انتظار است در این راستا مردم نیز در صورت اطلاع از وجود این انشعابات، مراتب را سریع اطلاع‌رسانی کنند.

قایم مقام مدیرعامل در  توزیع برق شهرستان اراک ادامه داد: یک‌هزار و ۳۶۱ کنتور برق آنالوگ این شهرستان نیز در سال جاری به دیجیتال تبدیل شده است.

کیوان‌پور اظهار داشت: تعویض یک‌هزار و ۵۳۵ کنتور معیوب عادی، نصب پنج هزار و ۷۲۰ انشعاب برق، تست ۴۶ هزار و ۹۲۱ کنتور برق مشترکان اراک، جلب همکاری ۳۶۵ مشترک کشاورزی و صنعتی، عقد قرار داد با صاحبان مولد برای خرید برق در پیک بار و جلب مشارکت ۵۰ نهاد دولتی برای اجرای طرح های مدیریت مصرف از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در سال جاری است.

قایم مقام مدیرعامل درتوزیع برق شهرستان اراک افزود: اصلاح و بهینه‌سازی تابلوهای دیماندی و تست و اصلاح وضعیت کابل‌کشی کنتورهای مراکز خرید کندی، سعادت و تهرانی و رفع نقاط کانون خطر و برگزاری عملیات تمرینی مدیریت مصرف ویژه ادارات در شهرستان اراک، بخش دیگری از اقدام‌های صورت گرفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: