به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... 22 بهمن؛چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛بیانیه ای را صادر کرد.
متن این بیانیه بدین شرح می باشد :
بیست و دوم بهمن، تجلی اراده ملت به پا خاسته و امداد لایزال در برابر استبداد اربابان کینه توزی بود که بر قدرت و شوکت خویش ، مباهات می کردند، اما آحاد مردم عزیز کشورمان از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان ، نشان دادند که در سایه ولایت پذیری، اتحاد و همدلی می توان نور را بر ظلمت، غلبه داد.
امسال 22 بهمن رنگ و بوی دیگری دارد و شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و یارانش شور و حرکت خاصی به حضور میلیون‌ها ایرانی بخشیده به ویژه اینکه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مصادف با چهلمین روز شهادت این سردار شهید مبارزه با استکبار گردیده است و مردم همیشه در صحنه ایران با حضور دشمن شکن در مراسم راهپیمایی آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام خواهند نمود.
جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان سمنان متشکل از مدیرکل،معاونین،روسای ستادی و پرسنل اداره کل ورزش و جوانان استان ، روسا ، نواب رئیس و دبیران هیات های ورزشی استان،ادارات ورزش و جوانان شهرستانها،اعضای سازمان بسیج ورزشکاران استان،قهرمانان ،ورزشکاران، پیشکسوتان، داوران و مربیان و و جوانان و سازمان های مردم نهاد همگام و همراه با دیگرمردم همیشه در صحنه و انقلابی ؛ مانند دیگر صحنه های انقلاب با حضور پرشور و حماسی در راهییمایی یوم ا... 22 بهمن ماه سال 1398 بار دیگر با آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده وبیعتی مجدد و دگر بار با ولی امر مسلمین جهان و رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) خواهند داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: