به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ خوشنویسان در این دیدار با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند گفت : امروز اقتدار و صلابت کشورمان مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است .
مدیریت دانشکده کشاورزی امیرآباد دامغان گفت : خانواده معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم فرزندان خود در راه دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب از خود گذشتگی را معنای واقعی بخشیدند که ادامه راه شهدا از وظایف مردم و مسئولان است .
وی تصریح کرد : ایثارگری‌ها ، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌ها جانبازان عزیز ، به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت ، ایثار ، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
وی ادامه داد: «انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی و آموزشی نیز کارنامه درخشانی دارد، امروز مردم ایران اسلامی به‌وضوح نتیجه اقدامات صورت‌گرفته در این حوزه‌ها را مشاهده می‌کنند، روزی نیست که از نوآوری و خلاقیت‌های ارائه‌شده توسط جوانان پژوهشگر ایرانی در رشته‌های مختلف علمی، علوم پایه، علوم انسانی، بیوتکنولوژی، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و صنایع دفاعی و هوافضا در رسانه‌ها خبری انعکاس داده نشود.»
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: