به گزارش برنا از اراک ، در  پیام  آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی و سید علی آقازاده که نسخه‌ای از آن در قرار گرفت این خبرگزاری قرار گرفته ، آمده است: حضور حماسی آحاد ملت به خصوص مردم ولایتمدار و انقلابی استان مرکزی در فرآیند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری در تاریخ پرفروغ انقلاب است رقم زد و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به رخ جهانیان کشیده شد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: شرکت در انتخابات علاوه بر مشارکت مردم در سرنوشت خود و کشور، تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های مقدس امام راحل، مقام معظم رهبری و خون مقدس شهدا است که ملت فهیم ایران اسلامی به خصوص استان مرکزی با آگاهی کامل از این مهم در انتخابات شرکت و حماسه‌ای دیگر خلق کردند.

در این پیام خاطرنشان شده است:ملت سلحشور ایران اسلامی به ویژه مردم شهیدپرور استان مرکزی ، بار دیگر با مشارکت خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حماسه بزرگ دیگری آفریدند و به دنیا به ویژه استکبار جهانی و هم‌ پیمانانش ثابت کردند که تحت هر شرایطی پشتیبان نظام بوده و به آرمان‌های بلند رهبر کبیر انقلاب و رهنمودهای مقام معظم‌ رهبری پایبند بوده و تهدیدها و توطئه‌های مختلف تاثیری در اراده ایشان ندارد.

نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی در این پیام افزوده‌اند: مشارکت گسترده مردم بار مسئولیت منتخبیان را سنگین می کند و مجلس آینده باید کانون راهگشای حل مشکل اشتغال و تقویت بنیه اقتصادی و معیشتی مردم باشد و نمایندگان باید تمام ظرفیت حقیقی و حقوقی خود را در این راستا بکار بگیرند.

در ادامه این پیام آمده است: اینجانبان از یکایک ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص مردم مومن استان مرکزی در انتخابات تقدیر کرده و انتظار می‌رود، راه‌یافتگان به خانه ملت نیز به پاس قدردانی از این حضور، حل مشکلات اقتصادی، ارتقاء سطح معیشتی ملت و ایجاد اشتغال پایدار جوانان را در دستور کار خود قرار دهد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: همچنین از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از قبیل فرمانداران، بخشداران و همه اعضاء هیات های اجرائی و نظارت، بازرسان، عوامل اجرایی، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی و اصحاب رسانه و همچنین نامزدها و حامیان آن‌ها تقدیر و تشکر می‌نماییم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: