به گزارش برنا از اراک ، احمد مرزبان در آیین گشایش این طرح افزود: عملیات اجرایی این محدوده با چهار میلیارد ریال اعتبار و ظرف ۲ ماه اجرایی شده است.

وی اظهار داشت: این عملیات عمرانی با ۲ هزار متر مکعب خاکبرداری،۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب خاکریزی سنگی، ۲۲۷ متر مکعب پی کنی، ۶۵۰ متر مکعب بتن ریزی،  سه هزار کیلوگرم آرماتور بندی،۹۵۰ مترمربع قالب بندی و ۳۰۵ تن آسفالت انجام شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی اظهار داشت: این طرح عمرانی موجب شده تا عبور و مرور راحت تر شده و عملیات ساخت تقاطع غیرهمسطح سنجان با سرعت بیشتری ادامه یابد.

مرزبان افزود: بعد از تعطیلات نورزو آغاز عملیات ساخت تقاطع همسطح سنجان آغاز و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال ۹۹ به پایان می رسد.

وی اظهار داشت: ساخت تقاطع غیر همسطح در ورودی منطقه سنجان - اراک که از کانون های حادثه خیر است در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: ورودی سنجان در مسیر شیبداری واقع شده و آشنا نبودن رانندگان مسافر با این منطقه و نبود دید کافی زمینه ساز بروز حوادث ناگوار است
مرزبان افزود: ایجاد تقاطع غیر همسطح در این منطقه نقش کلیدی در کاهش آمار حوادث رانندگی دارد و تمامی تلاش بر این است که طرح مذکور در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: