به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی در جلسه ستاد مدیریت کرونای استان با اشاره به اجرای شدن اعمال محدودیت های ویژه در سطح کشور همزمان با موج دوم تعطیلات نوروزی گفت:محدودیت ها در سطح کشور و به صورت ملی اعمال خواهد شد.
معتمدیان با تشکر از افرادی که توصیه های بهداشتی را جدی گرفته و برای پیشگیری از ابتلای به بیماری در خانه مانده اند، گفت: اعمال این محدودیت ها به جهت عدم توجه درصد اندکی از افراد جامعه است که توصیه های بهداشتی را جدی نگرفته اند و با مسافرت رفتن، حقوق گروهی که تابع قانون بودند و حتی کادر درمانی که شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند را پایمال نموده اند.
وی با بیان اینکه بنا به مصوبه هیئت دولت، مدیران دستگاه ها می بایست برای پاسخگویی به نیاز مراجعین، حضور یک سوم نیروها را در قالب شیفت سازماندهی نمایند، گفت: دو سوم دیگر نیروها نیز می توانند با استفاده از مرخصی در محیط اداری حاضر نشوند.
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به راه اندازی 11 نقاهتگاه در 11 شهرستان استان افزود: با کمک فرمانداران، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه پاسداران 141 تخت در فضایی مناسب تعبیه و سازماندهی شده تا در شرایط خاص مورد بهره‌برداری قرار گیرند.
معتمدیان با بیان اینکه با کشور ما با وجود همه محدودیت های ناشی از تحریم ها، از کشورهای بسیار موفق در بحث تأمین نیازهای عمومی مردم بوده است، افزود: در مقابل همه سختی هایی که تحمل می شود، از مردم فهیم کشور و بالطبع استان انتظار می رود در رعایت مسایل‌ بهداشتی دقت لازم را داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: