به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در جلسه شورای اداری این شهرستان در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهارداشت:  نامگذاری هایی که توسط مقام معظم رهبری در هر سال صورت می‌گیرد  مقدمه سال بعد و تکمیل کننده سال قبل است که باید با همت و تلاش مضاعف سعی در تحقق هر چه بهتر  آن داشته باشیم.

وی افزود: کلیه اقدامات و خدمات  صورت گرفته در شهرستان آستارا خدمات نظام و دولت در راستای رفاه مردم مرزنشین این شهرستان است.

رستم زاد در ادامه ضمن قدردانی از هماهنگی ها و همدلی های موجود بین مسئولین شهرستان آستارا عنوان کرد: بسیاری از مشکلات و دغدغه ها را می توان با همدلی و همراهی مسئولین ذیربط در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف کرد که خوشبختانه شهرستان آستارا به دلیل داشتن هماهنگی بین مسئولین در این مسیر در حال حرکت است.

 نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا تاکید کرد: در سال جدید باید موضوعاتی از قبیل تکریم ارباب رجوع به عنوان ولی نعمتان و جلب رضایت آنان با اقدامات و راهنمایی های درست و لازم را مد نظر داشته باشیم زیرا محوراصلی امنیت در کشور مردم می باشند.

وی ادامه داد: صرفه‌جویی در حامل‌های انرژی و  وقت با در نظر گرفتن حداکثر کارایی باید مد نظر قرار گرفته و استفاده از کالاهای اداری ایرانی در ادارات باید مد نظر مدیران باشد.

وی اضافه کرد : یکم اردیبهشت ماه سال جاری کلنگ زنی مسیر ماشین رو ایران به آذربایجان توسط وزیران دو کشور صورت خواهد گرفت که مقدمات آن در حال انجام است.

رستم زاد در بخش دیگری از سخنانش افزود: شهرستان مرزی بندر آستارا در تحقق شعار جهش تولید پتانسیل لازم را هم در حوزه تولید و هم در حوزه صادرات آن دارد که امیدواریم با هماهنگی دستگاه های متولی در سطح کشور، استان و همچنین شهرستان شاهد این جهش در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در شهرستان آستارا باشیم.

فرماندار آستارا ادامه داد: راهداری شهرستان دچار کاستی هایی درحوزه تجهیزات  میباشد که با توجه به مسیرهای صعب العبور و کوهستانی موجود در این شهرستان و همچنین پوشش بخشی از مسیر ترانزیتی شهرستان آستارا به تالش تجهیزات کافی را در این خصوص ندارد و امیدواریم مسئولین متولی تمهیدات لازم در این خصوص را بیاندیشند.

در ادامه فرماندار آستارا اعتبار نامه منتخب حوزه انتخابیه شهرستان آستارا  در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را  اعطاء کرد.

غلامرضا مرحبا در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ۱۴۸۳۶ رای به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه راهی بهارستان شد.

 

6666

888888888888

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: