به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.

 متن این پیام بدین شرح است:

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که روزه‌ داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود. امید است خداوند منان به کرم بی‌منتهای خود ما را در زمره‌ی این بندگان خالص قرار دهد.

عید سعید فطر تجلی کرامت و بهره گیری وافر  معنوی از درگاه  بیکران و پرفیض الهی است. امیدواریم یک ماه روزه داری و خود سازی روحی و معنوی شما هم وطنان مؤمن این امکان را فراهم سازد تا وطن عزیزمان به دستاورد های بزرگ در راه صلح و آبادی  نایل گردد و این انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر (عج) سپرده شود.

بدینوسیله فرا رسیدن عید سعید فطر را محضر تمامی مؤمنین درگاه الهی بخصوص جامعه بزرگ ورزش و جوانان اعم از قهرمانان ورزشی و پیشکسوتان، مربیان، داوران و جوانان مؤمن، متعهد و فرهیخته تبریک عرض نموده از درگاه خداوند سبحان سلامتی، بهروزی و توفیق همگان را در راه پیروی از تعالیم آسمانی دین مبین اسلام مسألت می نمایم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: