اسفندیارضیائی با اعلام این خبر افزود: پرورش تفکر دینی کودکان و نوجوانان ایران اسلامی و تبیین ویژگی‌های شخصیتی حضرت‌معصومه(س) و امام رضا(ع) برای آینده‌سازان، از اهداف برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها به‌شمار‌می‌رود.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مدیر‌کل کانون استان گیلان، سوم تا سیزدهم تیرماه 1399 را بازه‌زمانی برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها در مراکز فرهنگی هنری، گروه‌ها و انجمن‌های مجازی این مجموعه اعلام‌کرد‌ و توجه هم‌زمان به فعالیت‌های میدانی و حضور موثر در فضای مجازی را شاخصه‌ی این فعالیت‌ها دانست.

این مدیر‌فرهنگی درادامه، به برنامه‌های فرهنگی، ادبی و هنری این روز‌ها اشاره و قصه‌گویی، آشنایی مخاطبان با احادیث معصومین(ع)، خوانش‌شعر، معرفی‌کتاب، آموزش کاردستی و بحث‌های آزاد را ازجمله این فعالیت‌ها برشمرد.

ویژه‌برنامه بزرگ‌داشت روز دختر، دیدار با کودکان و نوجوانان بستری در مراکز درمانی و برپایی کارگاه سرود‌خوانی مجازی و ارایه‌ی دل‌نوشته‌ها از سوی کودکان و نوجوانان، دیگر برنامه‌های دهه‌کرامت کانون پرورش فکری است که در سخنان ضیائی به آن اشاره شد.

اسفندیارضیائی پایان سخنان خود را به اهمیت تعمیق باور‌های دینی مخاطبان اختصاص‌داد و با ماندگار توصیف‌کرد ارایه‌ی آموزه‌های دینی به کودکان و نوجوانان گفت: این امر لازمه‌ی این امر بستر‌سازی مناسب است و ایام پُربرکت دهه کرامت می تواند فرصتی مغتنم برای نیل به این هدف مهم محسوب‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: