به گزارش خبرگزاری برنا ؛" سرهنگ "علیرضا قدمی "در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 11 تیرماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 14 تیرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محورهای "کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه "و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور "کرج-چالوس" تصریح کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 13 تیرماه از کرج ابتدای اتوبان "تهران-شمال" به سمت "مرزن آباد" ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت "کرج-تهران" یک طرفه می شود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور "هراز" عنوان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا 24 روز چهار شنبه 11 تیرماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 12 و 13 تیرماه از محور "هراز" ممنوع است.

سرهنگ قدمی، اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت 15 تا 22 روز جمعه از رودهن به سمت "آمل" ممنوع بوده و از ساعت 17 تا ساعت 22 همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد از "آب اسک" به سمت "رودهن" یک طرفه می شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: