به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سهیلا یاورمسرور در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت : ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین افراد جامعه می تواند به رشد و توسعه کشور کمک کند.

یاور مسرور تصریح کرد : باید تلاش کنیم تا با استفاده از تمامی ابزارها خصوصاً فضای مجازی ، فرهنگ عفاف و حجاب را بخصوص در بین نوجوانان و جوانان نهادینه کنیم .

در این نشست محمد حسین جواندل معاون توسعه منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان گیلان ، ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب یکی از فواید حجاب را آرامش روانی افراد در جامعه خواند و گفت : مادران باید نسبت به تقویت اعتقادی خصوصا در امر حجاب و عفاف نسبت به فرزندان خود حساسیت به خرج داده و عواقب عدم رعیات آن را به فرزندان خود گوشزد کنند.

نرجس راضی دبیر ستاد عفاف و حجاب ورزش و جوانان گیلان ، ضمن تشریح برنامه های این هفته از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان اداره کل ، برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع عفاف و حجاب ( فضای مجازی ) ، نشر و توزیع بروشور با موضوع عفاف و حجاب و راهکارهای کاهش بدحجابی در محیط های اداری ، برگزاری مسابقه کتابخوانی و پیاده روی کارکنان اداره کل با رعایت موازین بهداشتی خبر داد .

در این جلسه توسط اعضای ستاد  ، برنامه های پیشنهادی برای هر چه بهتر برگزار شدن این هفته  ارائه شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: