به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ این کارگاه‌ها در روز‌های فراگیری ویروس کرونا و با بهره‌گیری از کاربردهای هدف‌مند شبکه‌های اطلاعات و ارتباطات در فرآیند انتقال آموزه‌ها، استفاده بهینه از قابلیت انعطاف‌پذیری این آموزش‌ها  و در سایه حضور مدرسان خبره برگزارمی‌شود.

برهمین‌اساس، کارگاه‌های «نقاشی کودک (مقدماتی و تکمیلی)» با تدریس هلاله حسن‌زاده،  «آشنایی و ورود به سینما»، با حضور مصطفی‌خدایاری، «نقاشی‌نوجوان»،  «عکاسی‌‌مقدماتی و تکمیلی» با هدایت سیده‌مریم حسینی و «فن‌بیان‌و‌سخنوری» با حضور سجادقاضی، از جمله‌کارگاهای مجازی کانون استان گیلان در فصل ‌پاییز خواهد‌بود.

کارگاه‌های تخصصی«بازیگری (مقدماتی و تکمیلی)» و «سرود (مقدماتی و تکمیلی)» با هدایت منیژه واحد به‌پیش‌خواهد‌رفت و کارگاه «کودک ستاره‌شناس» و «مهارت روابط مثبت» به‌ترتیب با حضور سیده‌هاجر اکبری وداوود همتی برگزار‌می‌شود.

این در‌حالی‌است که شهربانو مشکبید حقیقی، سوسن‌نوروزی و هنگامه‌ناصحی، هدایت کارگاه‌های «پرورش صدا و کلام در قصه‌گویی(مقدماتی و تکمیلی)»، «موسیقی کودک» و «کاردستی» را عهده‌دارخواهندبود و کارگاه‌های «لحن‌وبیان قصه‌گویی» و «هنر قصه‌گویی و اجرا» نیز با حضور الهام‌کمال‌پور برپا‌می‌شود.

کارگاه‌های«آموزش‌سفال‌گری»، «حفاظت از محیط‌زیست؛ چرا و چگونه»، «آموزش اوریگامی»، «نوشتن‌خلاق» و «ستاره‌شناسی»، ازدیگر کارگاه‌های تخصصی برخط کانون پرورش فکری گیلان است که به‌ترتیب با حضور زهرا طاهر‌ی‌نیا، فاطمه‌گُل‌گُلی، مریم پُرمهر، لیلا‌خلقت‌پرور و داوود همتی پذیرای مخاطبان خواهد‌بود.

یادآور‌می‌شود، کارگاه‌های مجازی  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان که دومین فصل برگزاری خود را تجربه‌می‌کند، 15 مهرماه 1399 آغاز و تاپایان آذرماه 1399 ادامه‌خواهد‌داشت و علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی بیش‌تر به نشانی gilan.kpf.ir مراجعه‌کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: