به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سردار "عزیزاله ملکی" با اعلام این خبر گفت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی در منطقه لیالستان شهرستان لاهیجان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با حضور پلیس در محل حادثه و بررسی به عمل آمده مشخص شد که چند نفر بر سر اختلافات مالی با یکدیگر درگیر شده‌اند افزود: یک نفر از عاملان درگیری که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده به وسیله اسلحه شکاری به خودرو پژو طرف دیگر درگیری شلیک و از محل متواری شده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در صحنه درگیری دو متهم 25 و 36 ساله که برادر هستند دستگیر شدند تصریح کرد: بلافاصله دستگیری سایر عوامل این درگیری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار ملکی با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی پلیس متهم اصلی و عامل تیراندازی این پرونده و مخفیگاه وی شناسایی شد ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی طی دو عملیات جداگانه، اراذل و اوباش دخیل در این پرونده شامل متهم 34 ساله و همدستان 30، 32، 35 و 39 ساله‌اش را در کمتر از 15 ساعت دستگیر کردند.

وی با اعلام اینکه یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز مورد استفاده در درگیری و 3 تیغه قمه از متهمان کشف شد اذعان داشت: 7 متهم این پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان تاکید کرد: برخورد با اراذل و اوباش از خواسته‌های مردم و یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است و نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با اینگونه افراد برخورد می‌‌کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: