ضرب و شتم ۳ جنگل بان توسط قاچاقچیان

جنگل بانان جوان که قصد داشتند از قاچاق چوب و تصرف زمین‌های ملی در سیاهکل و رشت جلوگیری کنند، با ضرب و شتم قاچاقچیان، راهی بیمارستان شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در حاشیه ملاقات جنگل بانان زخمی در بیمارستان پورسینای رشت، گفت: ۲ جنگل بان ۲۴ و ۲۵ ساله هنگام گشت زنی در مناطق جنگلی لاکان رشت، با ۸ قاچاقچی حرفه‌ای و سابقه دار که قصد داشتند چوب‌های بریده شده را از منطقه خارج کنند، درگیر شده و از ناحیه دست مجروح و در بیمارستان بستری شدند.

میرحامد اختری با اشاره به انجام عمل جراحی بر روی دست‌های یکی از جنگل بانان، افزود: در حال حاضر حال مصدومان مساعد است و یکی از آن‌ها از بیمارستان مرخص شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳ تن چوب جنگلی قاچاق که در یک وانت نیسان بارگیری شده توقیف شد، گفت: این قاچاقچیان که شناسایی شده اند، پس از درگیری از صحنه جرم متواری شدند و تلاش نیروی انتظامی برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان همچنین از مصدوم شدن یکی دیگر از کارکنان منابع طبیعی در درگیری با ۷ نفر از متصرفان یک قطعه زمین ملی در روستای انگل بر شهرستان سیاهکل خبر داد و گفت: متهمان پس از مصدوم کردن این مامور ، از صحنه جرم فرار کردند.

میرحامد اختری با اشاره به تلاش نیروی انتظامی برای پیدا کردن این متصرفان و برخورد جدی با آن‌ها، افزود: فرد مصدوم ابتدا در بیمارستان سیاهکل و سپس برای درمان تکمیلی در بیمارستان لاهیجان بستری شد.

 

انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گیلان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گیلان

    اخبار برگزیده