چهارشنبه سوری و نوروزی بی دغدغه در گیلان برنامه ریزی شده است

 چهارشنبه سوری و نوروزی بی دغدغه در گیلان برنامه ریزی شده است

چهارشنبه‌سوری و نوروزی بی دغدغه در استان برای مردم و گردشگران پیش بینی شده که با همکاری و تعامل همه مدیران، فرمانداران و شهرداران مهیا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛  اسدالله عباس امروز سه‌شنبه (۲۳ اسفندماه ۱۴۰۱) در  "رزمایش طرح نوروزی ۱۴۰۲ " که با شعار نوروزی متفاوت با پلیس مقتدر و حرفه‌ای ضمن قدردانی از آنانی که برای حفظ سلامت و امنیت مردم تلاش می کنند، افزود:چهارشنبه سوری آئینی سنتی بجا مانده از پیشینیان است که امروز نحوه اجرایش متمایز شده و لازم است به شکلی برگزار شود که آسیبی به جان و مال مردم وارد نشود.

استاندار گیلان اظهار کرد: سال گذشته بعد از کرونا مسافران زیادی به استان سفر کردند و بر اساس رصد آمار در شش ماهه اول سال گذشته تنها نزدیک به ۴۲ میلیون مسافر فقط در استان اقامت داشتند؛ اینک درآستانه سال جدید، در دو سه روز اخیر ۱۶۷ هزار خودرو وارد استان شده است که براین اساس نوروز مملو از گردشگری برای استان پیش بینی می شود.
وی ضمن قدردانی از اقتدار و هوشیاری پلیس و نیروی انتظامی از مدیران، فرمانداران و شهرداران شهرستان های استان خواست: شرایط گذراندن تعطیلات نوروزی سرشار از آرامش را برای مردم و گردشگران مهیا کنند و زمینه معرفی و تسهیل اقامت در مقاصد گردشگری در ورودی هر شهر مهیا شود.
استاندار گیلان بر ایجاد بازارچه های صنایع دستی و فرآورده های بومی استان تاکید کرد و از همه دست اندرکاران خدمات رسان خواست کمک کنند تا مردم و مسافران دغدغه نداشته باشند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گیلان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گیلان

    اخبار برگزیده