به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ محمدعلی نجفی روز سه شنبه در اولین روز ار دهه مبارک فجر در مراسم افتتاح گاز رسانی به 24 روستا و در خرارود سیاهکل افزود : از اینکه امروز و در کنار شما مردم عزیز و کارگزاران شما شاهد پیشرفت و آبادانی محل سکونتان هستیم بسیار خوشحالم.

وی با بیان اینکه این مسجد را که در حال سخنرانی هستم 30 سال پیش خودم افتتاح کردم،  ادامه داد : عمر انسان به مثابه یک لحظه می‌گذرد و آنچه اهمیت پیدا می‌کند خدمت به مردم در کنار محبت، دوستی و عشق است.

دکتر نجفی با بیان اینکه 30 درصد از پروژه‌های گاز رسانی دهه فجر در سیاهکل افتتاح شده تصریح کرد : برای اجرای این طرح‌ها 10 میلیارد تومان هزینه شد و شاخص گاز رسانی شهرستان را به 79 درصد رساند.

وی افزود : اول انقلاب هیچ روستایی گاز نداشت اما با همت دولت‌های مختلف هم اکنون شاخص گاز رسانی در استان گیلان از 63 درصد به 93 درصد در دولت تدبیر و امید ارتقا پیدا کرده است

دکتر نجفی گفت : در سایر حوزه‌ها هم پیشرفت خوبی داشته‌ایم و همچنان اقدامات خوبی در حال صورت پذیری است.

دکترنجفی با اشاره به توصیه امام راحل و رهبر معظم انقلاب  مبنی بر لزوم شفاف سازی و گزارش عملکرد برای مردم خاطر نشان کرد : لازم است خدمات دولت به خوبی برای مردم تبیین شود واین وظیفه کارگزاران است.

استاندار گیلان به فضای خوب اقتصادی کشور که در سایه توافقات هسته‌ای و موضوع برجام بدست آمده اشاره و اظهار کرد : باید از این فضا برای جذب هر چه بیشتر سرمایه گذار به کشور استفاده کنیم.

وی با ابراز خرسندی از اقدامات و خدمات موثر کارگزاران و مدیران شهرستانی و استانی بر ادامه این روند تأکید و خاطر نشان کرد : بنده با تمام ظرفیت در کنار شما هستم.

دکتر نجفی در پایان باتوجه به توفیقاتی که در حوزه‌های مختلف شهرستان سیاهکل بروز و ظهور کرده است، تصریح کرد : کمک می‌کنیم تا سیاهکل توسعه بیشتری یابد.