به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، در ادامه رقابت های لیگ دسته یک کشور جام آزادگان ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر سه شنبه در ورزشگاه تختی این شهر، میزبان ایران جوان بوشهر بود.
ملوانان در این دیدار ایمان صادقی ، مهیار زحمتکش ، حامد نورمحمدی ، صائب محبی ، صادق صادقی ، حسین قنبری ، محمد آبشک ، یاسر وکیلی ، علیرضا مصطفایی ، شاهین ثاقبی و پوریا غلامی را به سرمربیگری محمد مایلی کهن در اختیار داشتند و در سوی دیگر میدان ، سعید مفتخر سرمربی تیم فوتبال ایران جوان بوشهر از سعید ابراهیم پور، رامین دهقانی ، امیر تهمورثی ، علی دهقان ، حسن شوشتری ، صادق گشنی ، مهدی قائدی ، حجت اسلامی ، مهدی چاه کوتاه زاده ، علی حق دوست و حسین موجی به عنوان 11 بازیکن اصلی میدان در برابر ملوانان استفاده کرد.
قضاوت این دیدار بر عهده مهدی مرجان زاده بود و ایوب غلام زاده ، داریوش صابرمطلق و مجید محمدی وی را در امر قضاوت کمک کردند.
پیش از آغاز بازی محمد مایلی کهن به همراه کادر فنی ملوان به سوی نیمکت تیم ایران جوان بوشهر رفته و برای تیم میهمان آرزوی موفقیت کردند و همچنین به احترام شهادت 16 آتش نشان حادثه پلاسکوی تهران ، دیدار امروز دو تیم ، با یک دقیقه سکوت آغاز شد.
بازی در حضور حدود 2 هزار هوادار ملوان و در هوایی سرد و زمستانی در حالی آغاز شد که محمد آبشک نیز برای نخستین بار ، بازوبند کاپیتانی تیم ملوان بندرانزلی را به بازو بسته بود.
در نیمه اول بازی ملوانان با حمله از عمق دفاع تیم میهمان، سعی در نفوذ و استفاده از موقعیت داشتند و ایران جوان بوشهر نیز در تلاش برای استفاده از موقعیت ضد حملات برای کسب نتیجه از این بازی بود اما بازی دو تیم در نیمه اول ثمری نداشت و بازیکنان با تساوی بدون گل به رختکن رفتند تا شاید بتوانند پس از توصیه های سرمربیان و تغییرات احتمالی تاکتیکی ، سه امتیاز بازی را از آن خود کنند اما در نیمه دوم نیز دو تیم روند نیمه اول را در پیش گرفته و تنها در دقایق پایانی بازی ، ملوانان تمام تلاش خود را برای کسب سه امتیاز این بازی به کار بستند که این تلاش نیز بی ثمر به پایان رسید و هوادارانی که در هوای سرد زمستانی، 90 دقیقه تیم محبوب خود را تشویق کردند، در نهایت بدون گل به خانه برگشتند.
ملوانان با کسب یک امتیاز این بازی 41 امتیازی شدند و همچنان درصدر جدول رده بندی باقی ماندند اما باید دید در شش بازی باقی مانده از لیگ دسته یک کشور، آیا هواداران متعصب این تیم محبوب شمالی ، شاهد پرواز مجدد قوی سپید در آسمان لیگ برتر خواهند بود؟