به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، مومنی زاده خطاب به روسای هیئتهای ورزشی گفت: شما را افتخارات شهرستان و استان می دانم و به همین دلیل پیشنهاد دادم تا با شما دیدار داشته باشم و بدون شک این جلسات را تداوم خواهیم داد.
 
فرماندار انزلی با بیان این که شهرستان بندرانزلی به طور عمومی فرصت های خوبی برای توسعه در تمامی زمینه ها دارد در ادامه در مورد باشگاه ملوان گفت: در نشستی که با آقای مایلی کهن داشتم به ایشان گفتم از بچگی با نام ملوان و انزلی مانوس بودیم و ملوان یک برند رسمی در استان و کشور است .
 
وی تاکید کرد : : با حمایت و پشتیبانی که خواهیم داشت امیدوارم در سال آینده شاهد تحول خاصی در امور ورزش شهرستان داشته باشیم. وی در ادامه گفت: ستاد ساماندهی جوانان را خواهیم داشت و در آن برای تمامی امور زندگیشان باید برنامه ریزی درستی در حوزه شهرستان داشته باشیم با توجه به این که آسیب های فراوان اجتماعی جوانان مارا تهدید میکند. وی افزود: در سال ۹۶ باید برنامه جامع یک ساله در امور ورزش و جوانان داشته باشیم، سرانه های ورزشی باید افزایش پیدا کند و باشگاه های خصوصی باید حمایت شوند.
 
مومنی زاده ادامه داد: انزلی شهری ساحلی می باشد و به همین دلیل باید بیشتر به ورزش های ساحلی اهمیت داد و در این زمینه بیش از پیش کار انجام شود. وی همچنین گفت: در آموزش و پرورش واحد تربیت بدنی داریم و جلساتی نیز باید داشته باشیم تا از ظرفیت آن ها استفاده و ارتقا داده شود.
 
فرماندار با اشاره به اینکه خیرین ورزشی نقش بسزایی می توانند داشته باشند در مورد استادیوم تختی نیز گفت: در استادیوم انزلی تغییر خاصی به وجود نیامده است و از نماینده انزلی تقاضا داریم با توجه به منابع و ظرفیت های ملی فکری در این مورد داشته باشند.
 
مومنی زاده با اشاره به مراسم های مختلف تجلیل از ورزشکاران نیز گفت: تجلیل از ورزشکاران حداقل کاری است که می توان برای این افتخار آفرینان انجام شود و قول می دهم در تمامی این مراسمات انجام وظیفه کنم.
در این مراسم علاوه بر اینکه قهرمانی رئیس اداره رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان انزلی به تبیین و تشریح فرایند عملکردی هیئتهای ورزشی و موانع پیش روی ورزش شهرستان گفت : تعدادی از هیئتهای ورزشی نیز دیدگاههای خود را در خصوص توسعه ورزش حوزه مدیریتی خود ارائه کردند .