به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان گفت : این دو تیم در هفته سی و دوم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند.
علیرضا وهابی افزود: بر این اساس ، مسابقه یادشده عصر روز دوشنبه هفته جاری 28 فروردین ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد و تیم سپیدرود در این بازی حساس، میزبان تیم ایرانجوان بوشهر است.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط جدول و خوشبختانه حضور تیم سپیدرود رشت در صدر جدول و شانس زیاد این تیم برای صعود به رقابت های لیگ برتر ، این بازی برای سپیدرود از حساسیت ویژه ای برخوردار است.
وی بیان کرد: امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت بتواند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند ، حریف خود را شکست دهد تا یک گام دیگر به رقابت های لیگ برتر نزدیکتر شود.
تا پایان هفته سی و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب 57 امتیاز در مکان نخست و تیم ایرانجوان بوشهر نیز با کسب 34 امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و دوم ، به مسابقات لیگ برتر صعود می کنند.