به گزارش پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، رئیس هیات تکواندو استان گیلان گفت: در پابان این رقابت ها و در بخش بانوان که در ساری جریان داشت ، تیم تکواندو اقتصاد پژوهان آسیا نماینده گیلان در این رقابت ها توانست یک مدال طلا و سه مدال نقره کسب کند و پس از تیم ملی تکواندو بانوان ایران روی سکوی دوم قرار گیرد.

محسن سترگی افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها، سودابه پورصادقی تکواندوکار شایسته گیلانی توانست برابر همه رقبای خود به برتری برسد و مدال طلا و عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کند.

وی اظهار کرد: همچنین مهسا پورمیرزا دیگر تکواندوکار شایسته استان گیلان موفق شد مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی مسابقات بین المللی جام فجر را کسب کند.

وی ادامه داد: حنانه همتی و فاطمه مصطفایی دیگر تکواندوکاران شایسته استان گیلان بودند که موفق شدند مقام نایب قهرمانی و مدال نقره رقابت های بین المللی جام فجر را برای گیلان به ارمغان بیاورند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان بیان کرد: همچنین فاطمه ترکیبی به عنوان سرپرست ، مهناز حسین زاده ، سیده ندا رستاد و زهره رمضانی نیز به عنوان مربی ، تیم تکواندو اقتصاد پژوهان آسیای استان گیلان را در رقابت های بین المللی جام فجر همراهی می کردند.

سترگی اضافه کرد: در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر، تکواندوکاران بانوی ایرانی با تکواندوکارانی از سایر کشورها در ساری به رقابت پرداختند.