به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در دیدار با هیات تحریریه خبرگزاری برنا گیلان که در دفتر وی صورت گرفت ، گفت : اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و خبرگزاری برنا به عنوان بازوی کمکی برای ورزش و جوانان در کشور و استان گیلان همراه و همگام است.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به خبرنگاران این خبرگزاری اظهار داشت : به شخصه اهمیت زیادی برای حوزه ی خبر قائل هستم و از تمامی عزیزانی که هم راستا با ورزش و جوانان به انعکاس درست اخبار می پردازند تشکر و قدردانی می کنم.

بخشی ، نقد سازنده توسط رسانه ها را موثر خواند و افزود : نقد سازنده به مدیران کمک می کند که مشکلات حوزه فعالیت خود را بشناسند و در رفع آنها اقدام نمایند .

همچنین در این جلسه ، سعید علیپور سرپرست خبرگزاری برنا گیلان اظهار داشت : خبرگزاری برنا در کشور و در استان ، یار و یاور دولت و وزارت ورزش و جوانان بوده است و اهمیت اخبار و سرعت اطلاع رسانی این خبرگزاری در مذاکرات ژنو موید این مطلب است.

وی افزود : در استان گیلان نیز حمایت خبری از استاندار پیشین و دکتر سالاری نماینده عالی دولت در گیلان بنا به رویکرد این خبرگزاری در جهت انعکاس عملکرد دولتمردان و نهادهای مختلف ادامه دارد و امیدواریم که بتوانیم با انعکاس صحیح اخبار و گزارش ها فضای مثبت و امید بخشی را برای مردم گیلان ترسیم کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه از هیات تحریریه برنا گیلان قدردانی شد.