به گزارش خبرگزاری برنا گیلان ؛ رئیس هیات تکواندو استان گیلان اظهار داشت: مسابقات تکواندو قهرمانی بانوان جوان و بزرگسال کشور در تهران آغاز شدو بانوان گیلانی موفق به کسب 2 مدال ارزشمند شدند.

محسن سترگی افزود: این رقابت ها در اوزان فرد( اوزان اول ، سوم ، پنجم و هفتم) پایان یافته که در نهایت تکواندوکاران گیلانی با درخشش خود موفق به کسب یک مدال طلا و همچنین موفق به کسب یک مدال نقره شدند.

وی ادامه داد: در این رقابت ها و در پایان مسابقات وزن سوم( 53- کیلوگرم) ، مهسا پورمیرزایی تکواندوکار شایسه گیلانی با درخشش خود برابر تمامی حریفانش به برتری دست یافت و عنوان قهرمانی کشور را کسب و مدال طلا را تصاحب کرد.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان بیان کرد: همچنن در پایان رقابت های وزن پنجم( 62- کیلوگرم) تکواندو بانوان جوان و بزرگسال کشور، صدیقه سادات رضازاده از استان گیلان پس از ورزشکاری از کردستان، عنوان نایب قهرمانی را کسب و مدال نقره را بر گردن آویخت.

وی اضافه کرد: اوزان زوج رقابت های تکواندو قهرمانی بانوان بزرگسال و جوان کشور نیز از امروز(چهارشنبه) در تهران آغاز خواهد شد و امیدواریم که سایر تکواندوکاران گیلانی حاضر در این مسابقات، در این اوزان نیز بدرخشند .

سترگی خاطرنشان کرد: رقابت های تکواندو قهرمانی بانوان جوان و بزرگسال کشور از روز سه شنبه در تهران آغاز شده که در این دوره از رقابت ها ، 365 بانوی هوگوپوش از استان های مختلف کشور در هشت وزن با هم به رقابت می پردازند.