به گزارش خبرگزاری برنا گیلان ؛ سرهنگ " رضا کوهستانی " با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت و عضوگیری یک شرکت هرمی در شهرستان رضوانشهر، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان اینکه ماموران پلیس با انجام تحقیقات از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند افزود: با هماهنگی مقام قضائی ماموران انتظامی به محل تجمع اعضای این شرکت هرمی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در بازرسی از این مکان 4 سرشاخه اصلی و 8 زیر شاخه را دستگیر کردند گفت: با بررسی انجام شده مشخص شده تاکنون بالغ بر یک میلیارد ریال از شهروندان در این شرکت هرمی کلاهبرداری شده است.

سرهنگ کوهستانی با اعلام اینکه وعده‌ سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد شرکت‌های هرمی است خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر خاطرنشان کرد: امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که نام شرکت‌های هرمی را نشنیده باشد و از تبعات سوء و منع قانونی فعالیت آن‌ها بی‌اطلاع باشد با این حال همچنان شاهد گرفتار شدن عده‌ای از هموطنان‌ در دام سرشاخه‌های این‌گونه شرکت‌ها هستیم.