به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛  امام جمعه خمام گفت: ضاربان این بانوی گیلانی را که در حال تذکر لسانی به افرادی که با کشف حجاب کامل، در مقابل شهرداری خمام در حال رقصیدن بودند مورد ضرب و شتم قرار دادند.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین حامد اسدالله‌ زاده با بیان اینکه عوامل ضرب و شتم این بانوی آمر به معروف با 3 خودرو بودند که دو خودرو از افراد محلی و یک خودرو شخصی بود افزود: این بانوی مؤمنه به خانم‌های بی‌حجاب در حال رقص تذکر لسانی می‌دهد سه نفر از آن‌ها به وی حمله کرده و تلاش می‌کنند تا چادر او را از سرش بردارند.

وی با اشاره به حمله‌ ور شدن افراد خاطی به این بانوی محجبه گفت: یکی از خانم‌ها بی حجاب از پشت به این بانوی محجبه حمله کرده و او را به زمین می‌زند و زمانی که متوجه تلاش وی برای تماس گرفتن با نیروی انتظامی می‌شوند تلفن همراه او را نیز می‌شکنند. وی تصریح کرد : کودک 10 ساله این بانوی آمر به معروف هم توسط یک مرد مورد ضرب و شتم قرار گرفت .

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان  گفت: ضاربان غیر بومی بودند ودر حال حاضر  یکی از خودرو‌ها دستگیر شده و دو خودروی متخلف دیگر متواری و تحت پیگرد قانونی هستند.

حسن کربلایی از مراجع قضایی و دادستانی خواست برای رسیدگی جدی به چنین اقدامات هنجارشکنانه‌ای به‌عنوان مدعی‌العموم ورود کند.