به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ فرشید فقیه شجاعی در گفتگویی بیان کرد :  تیم کشتی زیر خردسالان شهرداری لنگرود مقام دوم  و تیم کشتی شهرستان رودسر مقام سوم این دوره از رقابتها را کسب کردند .

وی گفت: در رده سنی خردسالان  تیم کشتی کوچصفهان ، سیاهکل و رودسر به ترتیب مقام اول ، دوم و سوم را کسب کردند .

فرشید فقیه شجاعی گفت: جشنواره کشتی آزاد زیرخردسالان و مسابقات قهرمانی خردسالان استان گیلان(یادواره شهید علیرضا ضیایی)  به میزبانی هیئت کشتی شهرستان لاهیجان در سالن شهدای لاهیجان برگزار شد .

وی افزود : در این مسابقات  156  کشتی گیر در رده زیر خردسال و 246 کشتی گیر در رده خردسال  از شهرستانهای مختلف گیلان به مدت دو روز به رقابت پرداختند.

وی از همکاری کلیه دستگاهها و نهادهای شهرستان لاهیجان به ویژه فرمانداری لاهیجان، هیئت کشتی استان ،شهرداری و شورای اسلامی شهر ، اداره ورزش و جوانان لاهیجان ، نیروی انتظامی و کلیه کسانی در برگزاری این دوره از رقابتها همکار داشتند ، قدردانی کرد. 

وی در پایان  از حضور پیشکسوتان عرصه کشتی شهرستان ، شهروندان  فهیم لاهیجان و خانواده های کشتی گیران که با تشویق خود موجب دلگرمی پهلوانان آینده کشور عزیز ایران شدند، تشکر کرد.

گفتنی است در مراسم اختتامیه  این دوره از رقابتها از سالها  تلاش و زحمات حاج آقا افسرده نائب رئیس کشتی استان ، حاج آقا موسویان عضو هیئت رئیس کشتی استان  در عرصه کشتی و تربیت نسل جوان، با اهدای لوح یادبود  توسط هیئت کشتی شهرستان لاهیجان تجلیل بعمل آمد .

 

rrrrr

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: