به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: با اتمام تست انتخابی تیم ملی قایقرانی آب های آرام بانوان کشور، از سوی فدراسیون قایقرانی سه ورزشکار به پنجمین و آخرین مرحله اردوی آمادگی دعوت شدند که الناز شفیعیان نیز جزو دعوت شدگان است.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، الناز شفیعیان قایقران شایسته گیلانی به همراه دو قایقران دیگر از عصر دیروز شنبه در مرحله جدید اردوی تدارکاتی تیم ملی آب های آرام بانوان که در دریاچه آزادی برگزار شد حضور یافتند.
 
وی ادامه داد: شفیعیان قایقران گیلانی به همراه دو ملی پوش حاضر در این اردو تا روز ۲۶ مرداد ماه سال جاری تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر فاطمه مجللی مربی تیم ملی آب های آرام بانوان ادامه خواهند داد تا با آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی جهامن حضور یابند.
 
رقابت های آب های آرام قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو، از سی ام مرداد ماه سال جاری با حضور زبده ترین بانوان قایقران جهان به میزبانی کشور مجارستان برگزار می شود و قایقرانان حاضر در مسابقات قهرمانی جهان به مدت پنج روز با هم رقابت می کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: