به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ کریم خورسندی مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان در گفتگویی ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین ( ع) گفت : پیرو هماهنگی های صورت گرفته حرکت اصحاب رسانه ی گیلان برای اعزام به مشهد مقدس در ساعت 18:45 دقیقه ی روز سه شنبه 19 شهریور مصادف با عاشورای حسینی انجام می شود و تاریخ برگشت این گروه اعزامی ساعت 16 عصر روز جمعه 22 شهریور از مشهد مقدس خواهد بود .

وی ضمن تاکید بر حضور به موقع اصحاب رسانه و خانواده های آنان در ایستگاه راه آهن عنوان کرد : به جهت تحویل بلیت های قطار و تاخیر نداشتن زمان حرکت ضرورت دارد که عزیزان خبرنگار ساعت 17 عصر زودتر از زمان حرکت در محل مزبور حضور داشته باشند .

وی افزود : بحث اسکان خبرنگاران در سه هتل در مشهد مقدس مهیا شده است که شامل اقامت و پذیرایی (صبحانه ، نهار و شام ) می باشد .

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این اقدام بزرگ گفت : تشکر ویژه دارم از جناب آقای دکتر نوبخت رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور به جهت اینکه بانی این اقدام بزرگ شدند ، همچنین از آقایان دکتر فاضلی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دکتر محمدی رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان ، دست اندرکاران پر تلاش بخش های اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،اعضای هیات مدیره خانه ی مطبوعات گیلان و همه ی عزیزانی که تعامل و مساعدت های ویژه ای برای مهیا شدن شرایط سفر برای اصحاب رسانه گیلان داشتند ،قدردانی می کنم.

وی همچنین اضافه کرد : ضمن پوزش و عذر خواهی از همه ی خبرنگارانی که به هر دلیلی مجال همراهی در سفر با این عزیزان فراهم نشد، ان شاالله در سفرها و برنامه های آتی رفاهی خانه مطبوعات در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

خورسندی در پایان تاکید کرد : آوردن کارت ملی و شناسنامه برای همه ی اصحاب رسانه در سفر مشهد مقدس الزامی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: