به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از روابط عمومی هیات نجات غریق و غواصی گیلان، سرپرست این هیات گفت ؛ به مناسبت هفته ناجا رقابتهای نجات غریق بزرگسالان گیلان فردا جمعه 19 مهر از ساعت 10 تا 12  در دو بخش مردان و زنان در ساحل هتل سفیدکنار متین انزلی واقع در کیلومتر6 جاده انزلی به آستارا برگزار می شود که علاقه مندان از سراسر استان می توانند در این رقابت انتخابی شرکت کنند.

مهرداد مهرگان افزود؛ رقابتهای نجات غریق در بخش استخری هم شنبه 20مهر از ساعت 10 تا12 برای بانوان و 12 تا 14 برای آقایان رده سنی بزرگسالان(بالای 16سال) در استخر روح بخش رشت واقع در جاده رشت به انزلی برگزار می شود.

وی گفت ؛ نفرات برتر این مسابقات به عضویت تیم نجات غریق گیلان درخواهند آمد و از 8 تا 14 آبان دربیست وهشتمین دوره  مسابقات نجات غریق مردان قهرمانی کشور و پانزدهمین دوره رقابتهای بانوان کشور در کیش شرکت خواهند کرد.

مسابقات انتخابی گیلان در بخش ساحلی آقایان و بانوان فردا جمعه در انزلی در رشته های 90 متر دوی سرعت در ساحل و پرچم برگزار می شود .

 بخش استخری آقایان و بانوان شنبه در استخر روح بخش رشت هم در مواد 200متر با مانع،50 متر حمل آدمک(25 مترشنا و25 متر حمل آدمک) ، 100متر حمل آدمک (آقایان) 25متر حمل آدمک(بانوان) برگزار خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: