به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ این جلسه در فرمانداری بندرانزلی به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار برگزار شد و نمایندگان اداره اطلاعات، نیروی انتظامی، ناحیه مقاومت بسیج، ریاست تربیت بدنی ناوگان شمال ، تربیت بدنی آموزش و پرورش، ریاست اداره کار و امور اجتماعی , ریاست اداره ورزش و جوانان بندرانزلی، نماینده اداره شبکه بهداشت و درمان، نماینده شهردار بندرانزلی، نماینده هلال احمر و اتاق اصناف حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه  معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری حسن صفری با اشاره به اینکه شهرستان بندرانزلی یکی از ورزش خیز ترین شهرستان های کشور محسوب می شود گفت: با وجود اینکه شهرستان بندرانزلی جایگاه بالایی در ورزش کشور دارد تا کنون تجربه برگزاری چنین مسابقاتی در شهرستان را نداشتیم و مشتاقیم که این مسابقات به صورت حرفه ای در این شهر برگزار شود.

صفری در پایان افزود: فرمانداری بندرانزلی تمامی کمک های لازم را جهت برگزاری این مسابقات انجام خواهد داد و از حاضران در جلسه خواست از هرگونه کمک و همکاری که به بهتر برگزار شدن این مسابقات منجر می شود دریغ نکنند.

حمید رضا قهرمانی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی نیز در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری چنین رقابت هایی در شهر انزلی اظهار کرد: انتظار دارم تمامی دستگاه ها و ادارجات شهرستان بندرانزلی در برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها به اداره ورزش و جوانان کمک کنند و دست یاری ما را به گرمی بفشارند.

در ادامه این جلسه رئیس هیات های ورزش های رزمی شهرستان بندرانزلی در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات که برای اولین بار در بندرانزلی برگزار می شود گفت: تا کنون هفت کشور ترکیه، روسیه، گرجستان، آذربایجان، عراق، افغانستان و پاکستان اعلام آمادگی کرده اند و همچنین دو تیم از جمهوری اسلامی ایران نیز در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

سینا قلی پور افزود: این مسابقات در رشته های کیک بوکسینگ، موی تای، هنر های فردی در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد و به دنبال رایزنی و اخذ مجوز از مراجع داخلی هستیم.

قلی پور با اشاره به پیش بینی سه تاریخ برای برگزاری این مسابقه و اعلام آن به فداراسیون ادامه داد: ادارات و دستگاه های حاضر در این جلسه برای برگزاری بهتر این رقابت ها اعلام آمادگی کردند.

قلی پور در پایان خاطر نشان کرد: جلسه برگزار شده بسیار امیدوار کننده بود و نکته قابل توجه آن این بود که همه حاضران در جلسه تمایل داشتند که علاوه بر انجام بهتر این مسابقات نیز بخشی از امور اجرایی این مسابقات بین المللی را بر عهده گیرند.

وی در پایان از حمایت های همه جانبه نماینده محترم مردم در مجلس و فرماندار شهرستان بندرانزلی تشکر کرد.

photo_2019-10-10_15-12-52

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: