به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سرهنگ "مجید حسینی " با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی سابقه‌دار در زمینه توزیع موادمخدر، و تهاتر مال مسروقه با موادمخدر٬ بررسی موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بندرانزلی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی موفق به شناسائی مخفیگاه و محل فعالیت این متهم شدند.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات غافلگیر کننده، متهم 45 ساله دستگیر و از مخفیگاه وی 18گرم هروئین، یک عدد دستگاه کالباس بر و یک عدد جعبه نوشابه کشف شد.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: متهم صراحتا بیان داشت که این اموال را در ازای فروش موادمخدر دریافت داشته است و در بررسی بیشتر مشخص شد اموال مسروقه متعلق به مغازه‌ایی است که به تازگی مورد سرقت قرار گرفته است.

حسینی با بیان اینکه متهم دستگیر شده در همکاری با پلیس 4 نفر از همدستانش را معرفی کرد اظهار داشت: یکی از افراد دستگیر شده زندانی متواری دارای 25سال حبس بوده که در بازرسی از مخفیگاه وی یک موتورسیکلت سرقتی و مقدار 90گرم هروئین و 165گرم شیشه نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در پایان با اشاره به اینکه 5 متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را سریعاً با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.