به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان؛ دومین نمایشگاه توانمندی های ورزش و جوانان استان گیلان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ، روسای هیات های ورزشی و ورزشکاران رشته های مختلف افتتاح شد .

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در مراسم افتتاحیه ی این نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه های هیات های ورزشی گفت : شور و اشتیاقی که در این نمایشگاه حس می شود نشان از اهمیت موضوع ورزش در بین نسل جوان و خانواده ها دارد و ضرورت برنامه ریزی های بیشتری را در این حوزه ایجاب می کند .

وی با بیان اینکه غرفه های هیات های ورزشی مورد استقبال ورزش دوستان و ورزشکاران قرار گرفته اند ، عنوان کرد : این نمایشگاه دومین سالی است که برگزار می شود و امسال شور بیشتری در این نمایشگاه احساس می گردد.

بخشی ضمن قدردانی از روسای هیات ها و دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه ادامه داد : بسیاری از هیات های ورزشی با دست خالی و تلاش بسیار غرفه های اختصاص داده شده را تجهیز کردند اما در همین بضاعت کم ، مشاهده می شود که نمایشگاه مورد استقبال عموم واقع شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به لزوم توسعه ی ورزش در بین آحاد مردم گفت : برپایی چنین نمایشگاههای سبب می شود تا قشرهای جامعه در سطوح و سنین مختلف با حوزه ی ورزش آشنا شوند و در این مسیر هیات های ورزشی نیز با برنامه ریزی های بهتر در جهت توسعه ی ورزش تلاش کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: