به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سرهنگ" حسین حسن پور" در کارگاه دانش افزایی مدیران و مربیان آموزش همگانی استان که در سالن اجتماعات شهدای ناجا برگزار شد گفت: شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش، قیام و رستاخیزی بزرگ در ایران اسلامی و سراسر جهان اسلام برپا کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی باعث مجد اسلام و مسلمانان جهان خواهد شد افزود: صلابت موشک‌های سپاه اسلام برای جمهوری اسلامی یک افتخار و یک مدال افتخار است.

سرهنگ حسن پور در ادامه رویکرد و ماموریت پلیس را رویکردی اجتماعی و جامعه محور دانست و بیان داشت: حسن خلق در انجام وظیفه، اقتدار و محبوبیت نیروی انتظامی را افزایش می دهد.

وی موفقیت پلیس در اجرای ماموریت ها را در گرو تعالی رفتار، گفتار وکردار شایسته دانست و خاطرنشان کرد: پلیس در انجام ماموریت ها نیازمند مشارکت و همراهی مردم است.

این مقام انتظامی با تقدیر از اقدامات آموزشی پلیس استان در جوامع هدف افزود: ارتقاء امنیت، نیازمند آموزش همگانی و فرهنگ سازی در جامعه است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان نقش مدرسان و مربیان آموزش همگانی در جلب مشارکت های مردمی را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: ارائه مطالب روشنگرانه از بروز و وقوع بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و جرائم در جامعه پیشگیری می کند.

سرهنگ مجید رسول زاده فرساد نیز در ابتدای این نشست با اشاره به پیشرفت هایی حوزه فن‌آوری اطلاعات و تلفن همراه گفت: پیشرفت‌های حوزه فن آوری، انتقال مفاهیم به مخاطبان و فرصت های آموزشی را در اختیار همگان قرار داده است.

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس گیلان آموزش همگانی چهره به چهره را به لحاظ تاثیرگذاری بسیار مهم قلمداد کرد و افزود: آموزش همگانی نقش مهمی درآگاهی شهروندان، کاهش جرائم وتخلفات و ارتقا امنیت اجتماعی جامعه دارد.

گفتنی است، در این کارگاه، از 6 نفر از مدرسان برتر و فعال حوزه آموزش همگانی در سطح مدارس، مساجد، مراکز آموزش عالی، ادارات و اصناف تجلیل به عمل آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: