به گزارش برگزاری برنا از گیلان ؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت: پس از برگزاری هفته سوم رقابت های سوپر لیگ کاراته باشگاه های کشور و اعلام رنکینگ نفرات برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون کاراته مهدی رحیمی نژاد و محمدرضا اردلان گیلان پور از گیلان جزء برترین ها هستند.

مزدا صوفی افزود: با توجه به اعلام سازمان لیگ فدراسیون کاراته ، مهدی رحیمی نژاد یکی از کاراته کاران شایسته استان گیلان حاضر در تیم دانشگاه آزاد اسلامی ، در رتبه نخست وزن ۷۵- کیلوگرم قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: همچنین محمدرضا اردلان گیلانپور دیگر کاراته کار شایسته گیلانی حاضر در تیم رعد پدافند نیروی هوایی ارتش ، در پایان هفته سوم رقابت های سوپر لیگ کاراته کشور ، در رتبه دوم وزن آزاد قرار گرفت.
 
وی بیان کرد: خوشبختانه با حضور کاراته کاران شایسته و قدرتمند در گیلان این استان یکی از قطب های برتر کاراته در کشور محسوب می شود و همواره کاراته کاران گیلانی در رقابت های مختلف کشوری و حتی برون مرزی افتخارات و مقام های ارزشمندی را کسب می کنند.
 
در رقابت های کاراته قهرمانی سوپر لیگ باشگاه های کشور ، ۱۲ تیم در دو گروه به صورت دوره ای و متمرکز در تهران با هم به رقابت می پردازند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: